לקסוס RX
רכב פנאי־שטח היברידי או פלאג־אין, שמחזיק מעמד יותר מרוב המתחרים.
- יבואן
- יוניון מוטורס
- ארץ ייצור
- יפן
- שנות ייצור
- 2010–2026
- על הכביש
- 3,899

צילום: © M 93, CC BY-SA 3.0 de, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של RX
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של RX
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
RX מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 6 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
RX מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי פנאי־שטח באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 6 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
RX לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור. מרכבי 2018, 98% עדיין פעילים (בקטגוריה: 93%).
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
RX לעומת ממוצע רכבי הפנאי־שטח, לפי שנת ייצור. מרכבי 2018, 98% עדיין פעילים (בקטגוריה: 93%).
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2022, עם 421 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של RX 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של RX 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LUXURY | 2.5L | 181 | בנזין · 4X4 | — | 370,000 ₪ | |
| LUXURY | 2.5L | 187 | היברידי · 4X4 | — | 370,000 ₪ | |
| HADORI | 2.5L | 189 | היברידי · 4X4 | — | 380,000 ₪ | |
| KYUSHU | 2.5L | 147 | היברידי · 4X4 | 15.9 | 414,990 ₪ | |
| KYUSHU | 2.5L | 191 | היברידי · 4X4 | 16.2 | 414,990 ₪ | |
| HADORI | 2.5L | 187 | היברידי · 4X4 | — | 440,000 ₪ | |
| HADORI | 2.5L | 147 | היברידי · 4X4 | 15.9 | 444,990 ₪ | |
| HADORI | 2.5L | 191 | היברידי · 4X4 | 16 | 444,990 ₪ | |
| F SPORT | 2.4L | 271 | היברידי · 4X4 | — | 470,000 ₪ | |
| HADORI | 2.5L | 180 | פלאג־אין · 4X4 | — | 480,000 ₪ | |
| 500H | 2.4L | 271 | היברידי · 4X4 | — | 490,000 ₪ | |
| HADORI | 2.5L | 147 | פלאג־אין · 4X4 | — | 494,990 ₪ | |
| HADORI | 2.5L | 185 | פלאג־אין · 4X4 | — | 494,990 ₪ | |
| LUXURY | 2.5L | 292 | פלאג־אין · 4X4 | — | 529,000 ₪ | |
| TAKUMI | 2.5L | 147 | פלאג־אין · 4X4 | — | 544,990 ₪ | |
| TAKUMI | 2.5L | 185 | פלאג־אין · 4X4 | — | 544,990 ₪ | |
| F-SPORT | 2.4L | 273 | היברידי · 4X4 | 12.6 | 579,990 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־55%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר עלה ב־55%.
שאלות נפוצות על לקסוס RX
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על לקסוס RX
מה צריכת הדלק של לקסוס RX?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), לקסוס RX מדגם 2026 עושה 12.6 עד 16.2 ק״מ לליטר, כלומר 6.2 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה לקסוס RX חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, לקסוס RX עולה 370–580 אלף ₪. היבואן: יוניון מוטורס בע"מ.
כמה לקסוס RX יש בישראל?+
על הכביש יש 3,899 רכבי לקסוס RX פעילים, מקום 75 מבין דגמי הפנאי־שטח. עוד 150 כבר ירדו מהכביש.
כמה לקסוס RX נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 351 לקסוס RX חדשים, ובכל 2025 354.
לקסוס RX הוא רכב אמין?+
מדד טוב לאמינות לאורך זמן הוא כמה רכבים נשארים על הכביש. מכל לקסוס RX שיוצרו ב־2018, 98% עדיין פעילים, לעומת 93% מכלל רכבי הפנאי־שטח מאותה שנה.
עוד דגמים של לקסוס
מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.







