ב.מ.וו סדרה 7
מכונית סדאן היברידי או פלאג־אין.
- יבואן
- דלק מוטורס
- ארץ ייצור
- גרמניה
- שנות ייצור
- 1997–2026
- על הכביש
- 1,413

צילום: © M 93, CC BY-SA 3.0 de, דרך ויקישיתוף
צריכת הדלק של סדרה 7
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
הצגההסתרה
צריכת הדלק של סדרה 7
מחושב מפליטת ה־CO₂ שהיבואן דיווח למשרד התחבורה: ליטר בנזין פולט כ־2.31 ק״ג ו־ליטר סולר כ־2.68 ק״ג. ערכי WLTP קרובים יותר לנהיגה אמיתית; בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
לפי שנת ייצור
סדרה 7 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי סדאן באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 2 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
הצגההסתרה
סדרה 7 מול המתחרים
מחירון היבואנים ל־2026, מהגרסה הבסיסית ועד העליונה, באלפי ₪. המתחרים: דגמי סדאן באותו טווח מחירים שנמכרים השנה. 2 מהם מתחילים במחיר נמוך יותר.
כמה נשארים על הכביש
סדרה 7 לעומת ממוצע רכבי הסדאן, לפי שנת ייצור.
הצגההסתרה
כמה נשארים על הכביש
סדרה 7 לעומת ממוצע רכבי הסדאן, לפי שנת ייצור.
מכירות לפי שנה
הצגההסתרה
מכירות לפי שנה
השנה החזקה ביותר: 2019, עם 196 רכבים חדשים.
24 החודשים האחרונים
הגרסאות של סדרה 7 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
הצגההסתרה
הגרסאות של סדרה 7 2026
מקטלוג הדגמים של משרד התחבורה. רמת אבזור הבטיחות היא בסולם 0 עד 8.
| גרסה | מנוע | כ״ס | הנעה | ק״מ/ליטר | בטיחות | מחיר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | היברידי | — | 550,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 630,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 680,000 ₪ | |
| M SPO SHADOW | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 750,000 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 375 | היברידי · 4X4 | — | 830,000 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 308 | פלאג־אין · 4X4 | — | 849,000 ₪ | |
| EXECUTIVE | 3L | 286 | היברידי · 4X4 | 16.3 | 850,000 ₪ | |
| M SPORT | 3L | 375 | היברידי | — | 850,000 ₪ | |
| M-EXPRESSIVE | 3L | 380 | היברידי · 4X4 | — | 975,900 ₪ | |
| M-EXPRESSIVE | 3L | 380 | פלאג־אין · 4X4 | — | 999,900 ₪ | |
| M EXPRESSIVE | 3L | 381 | פלאג־אין · 4X4 | — | 1,000,000 ₪ | |
| ELEGANT | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 1,060,000 ₪ | |
| ELEGANT 7 | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 1,060,000 ₪ | |
| M-SPORT | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 1,100,000 ₪ | |
| M-EXPRESSIVE | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 1,120,000 ₪ | |
| M-INDIVIDUAL | 3L | 313 | פלאג־אין · 4X4 | — | 1,170,000 ₪ |
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־15%.
הצגההסתרה
מחיר הגרסה הבסיסית לאורך השנים
מחירון היבואן לפי שנת דגם, בשקלים של אותה שנה. מ־2015 עד 2026 המחיר ירד ב־15%.
שאלות נפוצות על ב.מ.וו סדרה 7
הצגההסתרה
שאלות נפוצות על ב.מ.וו סדרה 7
מה צריכת הדלק של ב.מ.וו סדרה 7?+
לפי נתוני הפליטה שהיבואן דיווח למשרד התחבורה (תקן WLTP), ב.מ.וו סדרה 7 מדגם 2026 עושה 16.3 ק״מ לליטר, כלומר 6.1 ליטר ל־100 ק״מ בגרסה החסכונית. בנהיגה יומיומית הצריכה בדרך כלל גבוהה יותר.
כמה עולה ב.מ.וו סדרה 7 חדש?+
במחירון היבואן לשנת 2026, ב.מ.וו סדרה 7 עולה 550–1.2 מיליון אלף ₪. היבואן: דלק מוטורס בע"מ.
כמה ב.מ.וו סדרה 7 יש בישראל?+
על הכביש יש 1,413 רכבי ב.מ.וו סדרה 7 פעילים, מקום 59 מבין דגמי הסדאן. עוד 1,376 כבר ירדו מהכביש.
כמה ב.מ.וו סדרה 7 נמכרו ב־2026?+
בינואר–ספטמבר 2026 עלו לכביש 89 ב.מ.וו סדרה 7 חדשים, ובכל 2025 55.
עוד דגמים של ב.מ.וו








מקורות: משרד התחבורה, דרך data.gov.il: מאגר כמויות כלי רכב לפי תוצר, דגם ושנת ייצור · תוצרים ודגמים של כלי רכב (WLTP) · יבואנים ומחירוני רכב חדש · כמות כלי רכב חדשים בעלי קוד דגם העולים על הכביש בכל חודש. רכבים חדשים עד ספטמבר 2026.